Uus
veebiesitlus

Hoolime
keskkonnast

Meilt leiad laia tootevaliku

Isevoolsed torud

Juhtautomaatika

Maapealsed mahutid

Maa-laused mahutid

Septikud

Veesõlmekaevud

Keevitustraat

Kaablikaev Opto

Torustikud tööstusele

Pooltooted

Betooni kaitsekatted

Kattesüsteemid

What do we offer to our customers?

As the end users of the products are usually water companies, our goal is to manufacture products that meet all the requirements of companies providing water and sewage services. There are several parties in the chain from the need for the product to its use – the customer, the designer, supervisor, the construction company and the manufacturer.

For water utility companies
For water utility companies
For sales and construction companies
For sales and construction companies
For designers and supervisors
For designers and supervisors
For industrial companies
For industrial companies

Events and news

IWS in fair IFAT 2022

IWS at IFAT in Munich 2024

21. March 2024

IWSGroup

IWS at Aqua Nederland 2024

26. March 2024

IWSGroup

IWS participated in the fair in Ålesund Norway

26. March 2024

Innovative Water
Systems LTD

Innovative Water Systems Ltd is a company based on Estonian capital and engaged in developing and manufacturing plastic pumping stations. We offer complete solutions for pumping stations – pumping station, pumps and control cabinets. Our product range also includes pipes, wells and custom-made tanks. We have been on the Estonian market since 2007 and with that time we have secured our position as a stable and reliable partner in the field of water and sewage systems.

We are the member of The Estonian Water Works Association (EVEL).

STRONG kaubamärk

Kaubamärk „STRONG“ tähendab nõuetele vastavat ja kauakestvat toodet. Kaubamärk on kasutusel kõikides tootetutvustustes ning klientidele juba tuttav. Kaubamärk „STRONG“ on registreeritud kõikides Euroopa Liidu liikmesriikides.

IWS STRONG
Office For Harmonization In The Internal Market
IWS Group
PE materjal<br> on 100%<br> taaskasutatav
PE materjal
on 100%
taaskasutatav

Plastjäätmete taaskasutusel purustatakse ja granuleeritakse plast ning sellest toodetakse uusi plasttooteid. Plasti taaskasutamisega on võimalik säästa 88% energiat võrreldes sellega, kui valmistada materjali algsest toormest.

Talub<br> põhjamaist<br> kliimat
Talub
põhjamaist
kliimat

PE STRONG torud, milledest valmistatakse toodete korpused on sertifitseeritud vastavalt Põhjamaade standardile INSTA SBC EN 13476 ja märgistatud Nordic Poly Mark tähisega.Torudele teeme standardis ette nähtud külmakatsed ja torule lisatakse vastav märgis. See annab loa toote paigaldamiseks kuni – 10 °C korral.

Ohutu<br> hooldada
Ohutu
hooldada

Pumpla, mahuti ja kaevu ohutu hooldamise aluseks tugev ja vastupidav korpus. Korpuse valiku tegemiseks kasutame rahvusvaheliselt tunnustatud staatiliste arvutuste tarkvarasid:

SOLIDWORKS Simulation, IngSofti EasyPipe ja EasySchacht

Vastupidav<br> mehaanilistele<br> vigastustele
Vastupidav
mehaanilistele
vigastustele

PE materjal on väga hea kulumiskindlusega ja elastne materjal. Strong torud on sertifitseeritud vastavalt Põhjamaade standardile INSTA SBC EN 13476 ja märgistatud Nordic Poly Mark tähisega. Torudele teeme standardis ettenähtud löögi- ja ringjäikuse katsed.

PE materjali<br> garanteeritud eluiga<br> on 50 aastat
PE materjali
garanteeritud eluiga
on 50 aastat

Normaalsetes kasutustingimustes on PE materjal keemiliselt inertne ehk PE materjalist valmistatud tooted ei mädane, roosteta ega söövitu maa sees toimuvate keemiliste või elektriliste reaktsioonide tagajärjel. Kogemus on näidanud, et õigesti valitud toormaterjali korral toodete eluiga üle 50 aasta.