Innovative Water Systems OÜ

Aruküla iela 65
Jüri ciems 75301
Rae novads, Harjumaa, Igaunija

Reģ. Nr.: 11386190
PVN Nr.: EE101153225
Bankas konts: EE191010220070495017

IBAN: EE191010220070495017
BIC: EEUHEE2X
Banka: SEB, Tornimäe 2, Tallina 15010

Komanda

Kristel Kruusajõe

Pārdošanas asistents
Mob. tālrunis: +372 56 677 353
E-pasts: kristel.kruusajoe@iwsgroup.ee

Vaimar Vill

Tirdzniecības inženieris
Mob. tālrunis: +372 5268 143
E-pasts: vaimar.vill@iwsgroup.ee

Kaarel Keerd

Tirdzniecības vadītājs
Mob. tālrunis: +372 56 474 698
E-pasts: kaarel.keerd@iwsgroup.ee

Margus Aiaots

Tirdzniecības vadītājs – Eksports
Mob. tālrunis: +372 5231 266
E-pasts: margus.aiaots@iwsgroup.ee

Margus Saks

Tirdzniecības vadītājs – Eksports
Mob. tālrunis: +372 53 305 306
E-pasts: margus.saks@iwsgroup.ee

Sander Salmu

Tirdzniecības vadītājs – Eksports
Mob. tālrunis: +372 59 129 159
E-pasts: sander.salmu@iwsgroup.ee

Eero Ehala

Projektētājs
Mob. tālrunis: +372 56 986 630
E-pasts: eero.ehala@iwsgroup.ee

Rauno Somelar

Ražošanas vadītājs
Mob. tālrunis: +372 56 222 947
E-pasts: rauno.somelar@iwsgroup.ee

Marek Somelar

Tehniskais vadītājs
Mob. tālrunis: +372 5289 085
E-pasts: marek.somelar@iwsgroup.ee

Aleksei Kastõrjonok

Automātikas inženieris
Mob. tālrunis: +372 55 985 742
E-pasts: aleksei@iwsgroup.ee

Andrei Hramov

Automātikas ražošanas vadītājs
Mob. tālrunis: +372 59 192 233
E-pasts: andrei.hramov@iwsgroup.ee

Jorma Karolin

Attīstības vadītājs
Mob. tālrunis: +372 5088 839
E-pasts: jorma.karolin@iwsgroup.ee

Aitäh, Teie andmed on edastatud.
Võtame teiega ühendust 2 tööpäeva jooksul.