Innovative Water Systems OÜ

Aruküla tee 65
Jüri alevik 75301
Rae vald, Harjumaa, Estija

Reg. nr.: 11386190
PVM mokėtojo kodas.: EE101153225
A/S: EE191010220070495017

IBAN: EE191010220070495017
BIC: EEUHEE2X
Bankas: SEB, Tornimäe 2, Tallinn 15010

Komanda

Kristel Kruusajõe

Kristel Kruusajõe

Pardavimų asistentas
Telefonas: +372 56 677 353
El. paštas: kristel.kruusajoe@iwsgroup.ee

Aare Käärid

Vaimar Vill

Pardavimų inžinierius
Telefonas: +372 5268 143
El. paštas: vaimar.vill@iwsgroup.ee

Kaarel Keerd

Kaarel Keerd

Pardavimų vadybininkas
Telefonas: +372 56 474 698
El. paštas: kaarel.keerd@iwsgroup.ee

Margus Aiaots

Margus Aiaots

Pardavimų vadybininkas – Eksportas
Telefonas: +372 5231 266
El. paštas: margus.aiaots@iwsgroup.ee

Margus Saks

Margus Saks

Pardavimų vadybininkas – Eksportas
Telefonas: +372 53 305 306
El. paštas: margus.saks@iwsgroup.ee

Sander Salmu

Sander Salmu

Pardavimų vadybininkas – Eksportas
Telefonas: +372 59 129 159
El. paštas: sander.salmu@iwsgroup.ee

Eero Ehala

Eero Ehala

Projektuotojas
Telefonas: +372 56 986 630
El. paštas: eero.ehala@iwsgroup.ee

Rauno Somelar

Rauno Somelar

Gamybos vadovas
Telefonas: +372 56 222 947
El. paštas: rauno.somelar@iwsgroup.ee

Marek Somelar

Marek Somelar

Techninis vadovas
Telefonas: +372 5289 085
El. paštas: marek.somelar@iwsgroup.ee

Aleksei Kastõrjonok

Aleksei Kastõrjonok

Automatikos inžinierius
Telefonas: +372 55 985 742
El. paštas: aleksei@iwsgroup.ee

Andrei Hramov

Andrei Hramov

Automatikos gamybos vadovas
Telefonas: +372 59 192 233
El. paštas: andrei.hramov@iwsgroup.ee

Kaarel Keerd

Jorma Karolin

Plėtros vadovas
Telefonas: +372 5088 839
El. paštas: jorma.karolin@iwsgroup.ee

Ačiū! Jūsų informacija pateikta.
Mes jums atsakysime per dvi (2) darbo dienas.