Ettevõttest

INNOVATIVE WATER SYSTEMS

Innovative Water Systems OÜ on 2007 aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte. Toodame plastist pumplaid, mahuteid, septikuid ja suuremõõtmelisi torusid, kuni siseläbimõõduga 2400mm. Oleme tänaseks kasvanud ligi kolmekümne liikmeliseks meeskonnaks ja keskendume kauakestvate plastpumplate arendamisele ning tootmisele.

Meie klientideks on vee-ettevõtted, ehitusettevõtted, pumbatootjad, tööstused ja edasimüüjad Baltikumis, Põhjamaades ja Kesk-Euroopas. Üle kolmandiku meie toodangu müügist moodustab eksport.

PÕHIVÄÄRTUSED

Usume, et inimesed on meie peamine põhiväärtus.
Oleme uuendusmeelsed ja näeme tulevikku täis võimalusi.
Peame lubadustest kinni ja julgeme vastutada.

VISIOON

Oleme eelistatuim valik oma klientidele ja tegutseme igapäevaselt teadmisega, et vastutame tuleviku ja järeltulevate põlvkondade eest.

MISSIOON

Oleme pumplate valdkonna eestvedajaks, et olla parim partner oma klientidele, tagades nende äri edu läbi kaasagsete ja kauakestvate pumplalahenduste.

MIDA OMA KLIENTIDELE PAKUME?

 

Meie professionaalne müügimeeskond koostab teile pakkumise reeglina kahe tööpäeva jooksul.

STRONG KAUBAMÄRK

Kaubamärk „STRONG“ tähendab nõuetele vastavat ja kauakestvat toodet. Kaubamärk on kasutusel kõikides tootetutvustustes ning klientidele juba tuttav. Kaubamärk “STRONG” on registreeritud kõigis Euroopa Liidu liikmesriikides

 

INNOVATIVE WATER SYSTEMS OÜ
MÜÜGI JA TARNE ÜLDTINGIMUSED

Lae alla Innovative Water Systems OÜ müügi ja tarne üldtingimused

JUHTIMISSÜSTEEMI SERTIFIKAADID

ISO 9001
ISO 14001