Ettevõttest

INNOVATIVE WATER SYSTEMS

Innovative Water Systems OÜ on 2007 aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte. Toodame plastist pumplaid, mahuteid, septikuid ja suuremõõtmelisi torusid, kuni siseläbimõõduga 2400mm. Oleme tänaseks kasvanud ligi kolmekümne liikmeliseks meeskonnaks ja keskendume kauakestvate plastpumplate arendamisele ning tootmisele.

Meie klientideks on vee-ettevõtted, ehitusettevõtted, pumbatootjad, tööstused ja edasimüüjad Baltikumis, Põhjamaades ja Kesk-Euroopas. Ligi poole meie toodangust moodustab eksport ja liigume ekspordikasvu suunal.

PÕHIVÄÄRTUSED
PÕHIVÄÄRTUSED

Usume, et inimesed on meie peamine põhiväärtus.
Oleme uuendusmeelsed ja näeme tulevikku täis võimalusi.
Peame lubadustest kinni ja julgeme vastutada.

VISIOON
VISIOON

Oleme eelistatuim valik oma klientidele ja tegutseme igapäevaselt teadmisega, et vastutame tuleviku ja järeltulevate põlvkondade eest.

MISSIOON
MISSIOON

Oleme pumplate valdkonna eestvedajaks, et olla parim partner oma klientidele, tagades nende äri edu läbi kaasaegsete ja kauakestvate pumplalahenduste.

MIDA OMA KLIENTIDELE PAKUME?

Kuna toodete lõpptarbijateks on reeglina vee-ettevõtted, siis on meie eesmärgiks valmistada tooteid, mis vastavad vee-ja kanalisatsiooni teenust pakkuvate ettevõtete kõikidele nõuetele. Toote vajadusest kuni kasutuselevõtuni on ahelas, aga mitu osapoolt – tellija, projekteerija, järelvalve, ehitusettevõte ja tootja.

 

Kui soovite hinnapakkumist, siis võtke ühendust meie müügimeeskonnaga ja saate põhjaliku pakkumise reeglina kahe tööpäeva jooksul

STRONG KAUBAMÄRK

Kaubamärk „STRONG“ tähendab nõuetele vastavat ja kauakestvat toodet. Kaubamärk on kasutusel kõikides tootetutvustustes ning klientidele juba tuttav. Kaubamärk “STRONG” on registreeritud kõigis Euroopa Liidu liikmesriikides.

 

IWS STRONG
Office For Harmonization In The Internal Market

INNOVATIVE WATER SYSTEMS OÜ
MÜÜGI JA TARNE ÜLDTINGIMUSED

 

Müügi ja tarne üldtingimused

ETTEVÕTTEST

Tootevalik ja ettevõtte tutvustus

JUHTIMISSÜSTEEMI SERTIFIKAADID

ISO 9001
ISO 14001